Augusztus 10.

   ASZTALITENISZ    (Riocentro, 3, Barra)

15:00-17:00 női egyes elődöntők
01:30-03:45 női egyes döntők

   EVEZÉS    (Lagoa Stadium, Copacabana)

16:10 - 16:20 Elődöntő M1x C/D (13-24. hely)


  JUDO   (Carioca Arena 2, Barra) 

15:00-18:00 -70 kg nők, - 90 kg férfiak (Tóth Krisztián)
20:30-23:10 döntők

   SPORTLÖVÉSZET   (Olympic Shooting Center, Deodoro) 

14:00-17:30 50m pisztoly férfi (Tátrai Miklós)
17:00 - 17:30 döntő

   TENISZ  (Barra)

15:45-04:00 egyes negyeddöntők, páros elődöntők

   ÚSZÁS   (Olympic Aquatisc Stadium, Barra)

18:00-20:05 előfutamok

18:21 - 18:45 férfi 200 m hát (Földházi Dávid, Telegdy Ádám)
18:48 - 19:13 női 200 m mell (Sebestyén Dalma,Sztankovics Anna)
19:16 - 19:38 férfi 200m vegyes (Verrasztó Dávid)
19:41 - 20:02 női 4x200m gyors (Jakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka, Késely Ajna, Hosszú Katinka/Verrasztó Evelyn)

03:00*-05:25 elődöntők, döntők

03:00 - 03:06 férfi 200 m mell döntő (Gyurta Dániel, Horváth Dávid)
03:22 - 03:35 férfi 200 m hát elődöntő (Földházi Dávid, Telegdy Ádám)
03:48 - 03:54 női 200 m pillangó döntő (Hosszú Katinka, Szilágyi Liliána)
03:57 - 04:02 férfi 100m gyors döntő (Bohus Richárd, Kozma Dominik)
04:05 - 04:18 női 200 m mell elődöntő (Sebestyén Dalma,Sztankovics Anna)
04:21 - 04:34 férfi 200m vegyes elődöntő (Verrasztó Dávid)
04:47 - 04:59 női 4x200 m gyorsváltó döntő (Jakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka, Késely Ajna, Hosszú Katinka/Verrasztó Evelyn)

   VITORLÁZÁS   (Marina da Glória, Copacabana)

18:00 - 20:40 RS:X 4-6., Laser, Laser radial 3-4. Finn osztály 1-2. futam
18:05 - 18:30 RS:X férfiak 4 futam  (Gádorfalvi Áron) 
18:15 - 18:40 RS:X nők 4 futam (Cholnoky Sára)
19:05 - 19:30 RS:X férfiak 5 futam
19:15 - 19:40 RS:X nők 5 futam
20:05 - 20:30 RS:X férfiak 6 futam
20:15 - 20:40 RS:X nők 6 futam
18:05 - 18:55 Laser Radial 3 futam (Érdi Mária)
18:15 - 19:05 Laser Standard 3 futam (Vadnai Benjámin)
19:30 - 20:20 Laser Radial 4 futam 
19:40 - 20:30 Laser Standard 4 futam 
18:05 - 18:55 Finn 1 futam (Berecz Zsombor)
19:30 - 20:20 Finn 2 futam
 

   VÍVÁS  (Carioca Arena 3, Barra) 

13:30-21:00 női tőr (Mohamed Aida, Knapek Edina), férfi kard egyéni (Szilágyi Áron, Decsi Tamás
22:30-02:35 döntők

   VÍZILABDA   (Maria Lenk Aquatics Centre)

15:20 - GRE - HUN ffi



BAJNOKAVATÁS (20 számban)

15:22 - 15:34 - Evezés - M4x és W4x döntő
17:00 - 17:30 - Sportlövészet - 50m pisztoly férfi döntő
13:30 - 18:20 - Kerékpársport - Országúti időfutam férfiak és nők
20:00 - 21:05 - Sportlövészet - dupla trap döntő
18:30 - 21:15 - Kajak slalom - K1 férfiak
21:00 - 22:15 - Műugrás - férfi 3m szinkron
20:30 - 22:30 -Súlyemelés- női 69 kg
20:30 - 23:10 -Judo - -90 kg férfiak, - 70 kg nők döntők
21:00 - 23:45 - Torna- férfi egyéni összetett
00:00 - 02:00 -Súlyemelés- férfi 77 kg
22:30 - 02:35 -Vívás- férfi kard és női tőr egyéni döntők
01:30 - 03:45 -Asztalitenisz- női egyes döntő
03:00*-05:25 -Úszás- döntők

férfi 200 m mell döntő
női 200 m pillangó döntő 
férfi 100m gyors döntő
női 4x200 m gyorsváltó döntő

 
Feliratkozás blogértesítőre

Ha mindennap szeretnél értesülni a legfrissebb bejegyzésekről, akkor iratkozz fel a blogértesítőre.

Feliratkozom

Hozzászólások

Ezeket a cikkeket olvastad már?