Augusztus 11.

   ASZTALITENISZ   (Riocentro, 3, Barra)

15:00-17:00
01:30-03:45 férfi egyes elődöntő, döntő

   EVEZÉS  (Lagoa Stadium, Copacabana)

13:30 - 13:40 M2- B döntö (7-13. hely)
14:10 - 14:30 M1x elődöntők
15:00 - 15:20 M2- döntő (1-6. hely)

   JUDO    (Carioca Arena 2, Barra) 

15:00-18:00
20:30-23:10 -78 kg nők (Joó Abigél)- 100 kg férfiak (Cirjenics Miklós)

   ÖKÖLVÍVÁS    (Riocentro - Pavilon 6)

17:30 - 18:30 69 kg (14) 4 nyolcaddöntő mérkőzés
23:30 - 00:45 69 kg (14) 4 nyolcaddöntő mérkőzés

   SPORTLÖVÉSZET  (Olympic Shooting Center, Deodoro) 

14:00-18:30 puska összetett női (Miskolczi Julianna)

   TENISZ  (Barra)

17:00-01:00 női egyes, páros elődöntők

  TOLLASLABDA   (Riocento, Barra)

13:00-04:00 egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura)

  TORNA    (Rio Olympic Arena, Barra)

21:00-23:10 női egyéni összetett döntő


   ÚSZÁS   (Ölympic Aquatics Stadium, Barra)

18:00-20:15 előfutamok

18:00 - 18:25 férfi 50 m gyors (Takács Krisztián)
18:28 - 19:19 női 800 m gyors (Kapás Boglárka, Risztov Éva)
19:22 - 19:45 100 m pillangó (Cseh László, Pulai Bence) 
19:48 - 20:11 200 m hát (Hosszú Katinka, György Réka)


03:00-04:55 elődöntők, döntők

03:00 - 03:08 férfi 50 m gyors elődöntők (Takács Krisztián)
03:21 - 03:17 női 200m mell döntő (Sebestyén Dalma, Sztankovics Anna)
03:22 - 03:28 férfi 200 m hát döntő (Földházi Dávid, Telegdy Ádám)
03:31 - 03:44 női 200 m hát elődöntők (Hosszú Katinka, György Réka)
03:57 - 04:03 férfi 200m vegyes döntő (Verrasztó Dávid)
04:34 - 04:44 férfi 100 m pillangó elődöntők (Cseh László, Pulai Bence) 

   VITORLÁZÁS  (Marina da Glória, Copacabana)

18:05 - 18:30 RS:X férfiak 7 futam (Gádorfalvi Áron) 
18:15 - 18:40 RS:X nők 7 futam (Cholnoky Sára)
19:05 - 19:30 RS:X férfiak 8 futam
19:15 - 19:40 RS:X nők 8 futam
20:05 - 20:30 RS:X férfiak 9 futam
20:15 - 20:40 RS:X nők 9 futam
18:05 - 18:55 Finn 3. futam (Berecz Zsombor) 
19:30 - 20:20 Finn 4. futam

   VÍZILABDA    (Maria Lenk Aquatics Centre)

18:00 - ESP - HUN női



BAJNOKAVATÁS (19 számban)

14:52 - Evezés - M2-
15:04 - Evezés - W2x
15:24 - Evezés - M2x
15:44 - Evezés - LM4

17:00 - 18:30 - Sportlövészet - puska összetett női
17:30 - 21:00 - Kajak slalom - C2, női K1
20:00 - 22:10 - Ijászat - női döntő
20:30 - 23:10 - Judo - férfi -100kg, női -78 kg
21:00-23:10 - Torna - női egyéni összetett döntő
21:00 - 23:45 - Kerékpársport - Pályaverseny Sprint csapat
22:00 - 00:50 - Vívás - női párbajtőr csapat
22:30 - 01:00 - Rugby 7 - férfi döntő
01:30 - 03:45 - Asztalitenisz - férfi egyes 
03:00 - 04:55 - Úszás, döntők

női 200m mell döntő 
férfi 200m hát döntő
férfi 200m vegyes döntő
női 100m gyors döntő

 
Feliratkozás blogértesítőre

Ha mindennap szeretnél értesülni a legfrissebb bejegyzésekről, akkor iratkozz fel a blogértesítőre.

Feliratkozom

Hozzászólások

Ezeket a cikkeket olvastad már?