Augusztus 12.

   ATLÉTIKA  (Maracana)

Délelőtti program

14:30 - 20:22 Diszkoszvetés selejtező A csoport (Kővágó Zoltán)
14:35 - 20:00 Hétpróba 100m gát (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)
15:05 - 20:53 Súlylökés selejtező nők A/B csoport (Márton Anita)
15:50 - 18:08 Hétpróba magasugrás A/B (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)
15:55 - 16:47 Diszkoszvetés selejtező B csoport (Kővágó Zoltán)
19:30 - 21:10 20km gyaloglás döntő (Hellebrand Máté)

Délutáni program

01:35 - 02:23 Hétpróba súlylökés A/B (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)
03:00 - 04:00 Súlylökés női döntő (Márton Anita)
03:05 - 04:27 Hétpróba 200m (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)


   EVEZÉS   (Lagoa Stadium, Copacabana)

13:30 - 13:40 M1x F döntő (31.-36. hely)
13:50 - 14:00 M1x E döntő (25.-30. hely)


  JUDO   (Carioca Arena 2, Barra) 

15:00-18:00 +78 kg nők, + 100 kg férfiak (Bor Barna) 
20:30-23:10 

   ÖKÖLVÍVÁS  (Riocentro - Pavilon 6)

18:00-18:45 75 kg (16) 3 nyolcaddöntő mérkőzés 
23:30-00:45 75 kg (16) 5 nyolcaddöntő mérkőzés

   SPORTLÖVÉSZET   (Olympic Shooting Center, Deodoro) 

14:00 - 14:50 puska fekvő férfi (Sidi Péter, Szabián Nórbert)
16:00 - 16:30 puska fekvő férfi döntő

   TOLLASLABDA   (Riocento, Barra)

13:00-04:00 egyes, páros csoportmérkőzések

   ÚSZÁS   (Barra)

18:00-20:20 előfutamok

18:00 - 18:21 női 50 m gyors (Molnár Flóra)
18:24 - 19:48 férfi 1500 m gyors (Gyurta Gergely, Rasovszky Kristóf)
20:06 - 20:19 férfi 4x100m vegyesváltó (Balog Gábor, Gyurta Dániel, Cseh László, Bohus Richárd)

03:00*-04:30 elődöntők, döntők

03:00 - 03:06 női 200 m hát döntő (Hosszú Katinka, György Réka)
03:09 - 03:14 férfi 100 m pillangó döntő (Cseh László, Pulai Bence)
03:17 - 03:28 női 800m gyors döntő (Kapás Boglárka, Risztov Éva)
03:41 - 03:45 férfi 50 m gyors döntő (Takács Krisztián) 
03:58 - 04:06 női 50 m gyors elődöntő (Molnár Flóra)

   VITORLÁZÁS   (Marina da Glória, Copacabana)

18:00-22:30 RS:X, Laser, Laser Radial, futamok
18:05 - 18:30 RS:X férfiak 10 futam (Gádorfalvi Áron) 
18:15 - 18:40 RS:X nők 10 futam (Cholnoky Sára)
19:05 - 19:30 RS:X férfiak 11 futam
19:15 - 19:40 RS:X nők 11 futam
20:05 - 20:30 RS:X férfiak 12 futam
20:15 - 20:40 RS:X nők 12 futam
18:05 - 18:55 Laser Radial 7 futam (Érdi Mária)
18:15 - 19:05 Laser Standard 7 futam (Vadnai Benjámin)
19:30 - 20:20 Laser Radial 8 futam
19:40 - 20:30 Laser Standard 8 futam

   VÍZILABDA   (Maria Lenk Aquatics Centre)

14:00 - HUN-JPN ffi



BAJNOKAVATÁS (24 számban)

14:52 - - Evezés - LW2x
15:04 - - Evezés - LM2x
15:24 - - Evezés - W2-
15: 44 -  Evezés  - M4-
16:00 - 16:30 - Sportlövészet - puska fekvő férfi 

16:10 - 16:50 - Atlétika - női 10000m
19:30 - 21:00 - Atlétika - 20km gyaloglás férfiak
03:00 - 04:30 - Atlétika - női súlylökés

19:00 - 21:00 - Súlyemelés férfi 85 kg
20:00 - 21:05 - Sportlövészet - Skeet nők
19:00 - 21:30 - Torna - Gumiasztal nők
15:00 - 21:40 - Lovaglás - díjlovaglás csapat
20:00 - 22:10 - Ijászat - férfi egyéni

20:30 - 22:30 - súlyemelés - női 75 kg

20:30 - 23:10 - Judo - +78 kg nők, + 100 kg férfiak 
21:00 - 00:10 - Kerékpársport - pályakerékpár 

női sprint csapat
férfi üldözőverseny csapat
22:00 - 00:50 - Vívás - férfi tőr csapat

17:00 - 01:00 - Tenisz - férfi páros
03:00*-04:30 - Úszás -

női 200 m hát döntő 
férfi 100 m pillangó döntő 
női 800m gyors döntő 
férfi 50 m gyors döntő

 
Feliratkozás blogértesítőre

Ha mindennap szeretnél értesülni a legfrissebb bejegyzésekről, akkor iratkozz fel a blogértesítőre.

Feliratkozom

Hozzászólások

Ezeket a cikkeket olvastad már?