Augusztus 13.

  ATLÉTIKA   (Maracana)

Délelőtti program

15:50 - 16:55 diszkoszvetés férfi döntő (Kővágó Zoltán) 
16:45 - 17:41 Hétpróba távolugrás A/B (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)

Délutáni program

01:00 - 01:45 Hétpróba gerelyhajítás A csoport (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)
02:15 - 03:03 Hétpróba gerelyhajítás B csoport (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)
03:53 - 04:12 Hétpróba 800m döntő (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)

   EVEZÉS  (Lagoa Stadium, Copacabana)

13:50 - 14:00 M1x D döntő (19-23. hely)
14:10 - 14:20 M1x C döntő (13-18. hely)
14:30 - 14:40 M1x B döntő (7-12. hely)
15:00 - 15:20 M1x A döntő (1-6. hely)


   ÖKÖLVÍVÁS  (Riocentro - Pavilon 6)

17:15 - 17:45 69 kg 2 negyeddöntő mérkőzés
23:15 - 23:45 69 kg 2 negyeddöntő mérkőzés

  TENISZ  (Barra)

17:00-01:00 női egyes döntő


  TOLLASLABDA  (Riocento, Barra)

13:00-04:00 egyes csoportmérkőzések

  ÚSZÁS  (Barra)

03:00* - 04:40 döntők

03:00 - 03:04 női 50 m gyors (Molnár Flóra)
03:07 - 03:25 1500 m gyors (Gyurta Gergely, Rasovszky Kristóf)
03:59 - 04:07 Férfi 4 x 100m Medley Relay: final (Balog Gábor, Gyurta Dániel, Cseh László, Bohus Richárd) ,


  VITORLÁZÁS  (Marina da Glória, Copacabana)

18:00-22:30 Laser, Laser Radial, Finn, futamok
18:05 - 18:55 Laser Standard 9 futam (Vadnai Benjámin)
18:15 - 19:05 Laser Radial 9 futam (Érdi Mária)
19:30 - 20:20 Laser Standard 10 futam
19:40 - 20:30 Laser Radial 10 futam
18:05 - 18:55 Finn 7 futam 
19:30 - 20:20 Finn 8 futam 

   VÍZILABDA  (Maria Lenk Aquatics Centre)

18:00 - HUN-USA női


BAJNOKAVATÁS (21 számban)

15:32 - Evezés - M1x
15:44 - Evezés - W1x
16:04 - Evezés - W8+
16:24 - Evezés - M8+

15:50 - Atlétika - diszkoszvetés férfiak
01:50 - Atlétika - távolugrás férfiak
02:25 - Atlétika - 10000m férfiak
03:35 - Atlétika- 100m nők
03:53 - Atlétika - hétpróba 800m

20:00 - 21:05 - Sportlövészet - férfi skeet
19:00 - 21:30 - Torna - gumiasztal férfiak
21:00 - 22:30 - Műugrás - női 3m

21:00 - 23:25 - Kerékpárdport - pályakerékpár
női üldözőverseny csapat
női kerin
22:00 - 00:35 - Vívás - női kard csapat
17:00-01:00 női egyes döntő
00:00 - 02:00 - Súlyemelés - férfi 94 kg
03:00* - 04:40 úszás

női 50 m gyors
1500 m gyors 
Női 4 x 100m vegyes 
Férfi 4 x 100m vegyes

 
Feliratkozás blogértesítőre

Ha mindennap szeretnél értesülni a legfrissebb bejegyzésekről, akkor iratkozz fel a blogértesítőre.

Feliratkozom

Hozzászólások

Ezeket a cikkeket olvastad már?