Augusztus 6.

  ASZTALITENISZ    (Riocentro, 3, Barra) 

14:00 - 03:00   
14:00 - 17:15  férfi és női egyes selejtezők, 1. forduló (Póta Georgina, Lovas Petra, Pattantyús Ádám)
19:30 - 22:30  férfi és női  1. forduló 
24:00 - 03:00  férfi 1 forduló, női 2. forduló

  EVEZÉS  (Lagoa Stadium, Copacabana)

13:30 - 18:10  előtutamok  
13:30 - 14:30 6 előfutam M1x Pétervári-Molnár Bendegúz
15:30 - 16:00 3 előfutam M2-  Juhász Adrián - Simon Béla 

  JUDO  (Carioca Arena 2, Barra) 

15:00 - 18:00 - 48 kg selejtezők (Csernoviczki Éva)
20:30 - 23:10  döntők

  SPORTLÖVÉSZET   (Olympic Shooting Center, Deodoro)

13:30 - 14:20  10m légpuska nők  (Miskolczi Julianna)
15:30 - 16:00  10m légőuska nők döntő
18:00 - 19:15  10 légpisztoly férfiak (Tátrai Miklós)
20:30 - 21:00  10 légpisztoly férfiak döntő

  TENISZ   (Barra) 

Babos Timea (egyes), Babos Timea, Jani Réka (páros)

15:45 - 04:00  női egyes, páros 1. forduló  


   TORNA   (Rio Olympic Arena, Barra) 

15:30 - 02:00 Egyéni összetett selejtező (3 csoportban) Hidvégi Vid
15:30 - 18:00 1. csoport
19:30 - 22:00 2. csoport 
23:30 - 02:00 3. csoport

  ÚSZÁS  (Bara) 

18:00-20:30 Előfutamok

18:00 - 18:24 400 vegyes férfi (Verrasztó Dávid, Gyurta Gergely)
18:27 - 18:45 100 m pillangó női elődöntő (Szilágyi Liliána)
18:48 - 19:15 400 m gyors férfi (Bernek Péter, Kis Gergő)
19:18 - 19:50 400m vegyes női (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)
19:53 - 20:24 100 m mell férfi (Gyurta Dániel)

03:00-04:55 elődöntők, döntők

03:00 - 03:08 400 vegyes férfi döntő (Verrasztó Dávid, Gyurta Gergely)
03:11 - 03:21 100m pillang női elődöntő (Szilágyi Liliána)
04:24 - 04:43 400 m gyors férfi döntő (Bernek Péter, Kis Gergő)
03:45 - 03:53 400m vegyes női döntő (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)
04:06 - 04:16 100 m mell férfi elődöntő (Gyurta Dániel)


  VÍVÁS   (Carioca Arena 3, Barra) 

14:00 - 19:15 női párbajtőr egyéni selejtezők (Szász Emese)
21:00 - 23:35 döntő

  VÍZILABDA  (Maria Lenk Aquatics Centre)

14:00 - 15:30  Szerbia–Magyarország (férfiak) 



BAJNOKAVATÁS: (12 számban)

15:30 - 16:30 - Sportlövészet  - női légpuska
20:30 - 21:30 - Sportlövészet - férfi légpisztoly 
14:30 - 21:15 -  Kerékpársport  - férfi országúti verseny
19:00 - 22:45  - Ijászat   - férfi csapatverseny
20:30 - 23:10 -  Judo  - férfi -60kg, női -48kg
21:00 - 23:30  - Vívás  - női párbajtőr egyéni
24:00 - 02:00 -  Súlyemelés  - női 48 kg
03:00 - 04:55 -  Úszás - döntők

400m vegyes férfi
400m gyors férfi
400m vegyes női
4 x 100m gyors női

 
Feliratkozás blogértesítőre

Ha mindennap szeretnél értesülni a legfrissebb bejegyzésekről, akkor iratkozz fel a blogértesítőre.

Feliratkozom

Hozzászólások

Ezeket a cikkeket olvastad már?