Augusztus 7.

  ASZTALITENISZ   (Riocentro, 3, Barra)     

14:00 - 03:00 egyes 2. és 3. forduló

  EVEZÉS  (Lagoa Stadium, Copacabana)

13:30 - 17:30   Reményfutamok
13:30 - 14:00   M1x 3 futam
14:30 - 14:40   M2-

  ÖKÖLVÍVÁS   (Riocentro - Pavilon 6)

16:45 - 17:45  69 kg (32) 4 selejtező mérkőzés (Bacskai Balázs)
22:45 - 23:45  69 kg (32) 4 selejtező mérkőzés (Bacskai Balázs)

  SPORTLÖVÉSZET   (Olympic Shooting Center, Deodoro) 

14:00 - 14:50 10m légpisztoly női (Tobai-Sike Renáta, Egri Viktória) 
16:00 - 16:30 10m légpisztoly női döntő               


  TENISZ (Bara) 

15:45 - 04:00 egyes és páros 1 forduló

  TORNA   (Rio Olympic Arena, Barra)

14:45 - 03:00 női egyéni összetett selejtező 5 csoportban  (Kovács Zsófia)
14:45 - 16:15 1 csoport
16:30 - 18:00 2. csoport
19:30 - 21:00 3. csoport
22:30 - 00:00 4. csoport
01:30 - 03:00 5. csoport

  ÚSZÁS (Bara)

18:00 - 20:20 előfutamok

18:00 - 18:18 100 m hát női (Hosszú Katinka) 
18:21 - 18:49 200 m gyors férfi (Bernek Péter, Kozma Dominik)
18:52 - 19:11 100m mell (Sztankovics Anna)
19:14 - 19:31 100 m hát férfi (Balog Gábor)
19:34 - 20:03 400 m gyors női (Kapás Boglárka, Késely Ajna)
20:06 - 20:17 4x100 m gyors férfi (Gyárfás Bence, Holoda Péter, Pulai Vince, Reményi Ármin)

03:00 - 05:15 elödöntők, döntők

03:00 - 03:05 100m pillangó női döntő (Szilágyi Liliána)
03:08 - 03:21 200 m gyors férfi elődöntő (Bernek Péter, Kozma Dominik)
03:24 - 03:34 100m mell női elődöntő (Sztankovics Anna)
03:47 - 03:52 100m mell férfi döntő (Gyurta Dániel)
03:55 - 04:03 400 m gyors női döntő (Kapás Boglárka, Késely Ajna) 
04:06 - 04:16 100 m hát férfi elődöntő (Balog Gábor)
04:29 - 04:39 100 m hát női elődöntő (Hosszú Katinka)
04:42 - 04:50 4x100 m gyors férfi döntő (Gyárfás Bence, Holoda Péter, Pulai Vince, Reményi Ármin)



BAJNOKAVATÁS 
(14 számban)

16:00 - 16:30 - Sportlövészet - 10m légpisztoly női döntő        
15:30 - 17:30 - Súlyemelés - női 53kg
19:00 - 21:00 - súlyemelés - férfi 56 kg
20:00 - 21:05 - Sportlövészet - trap női döntő   

17:15 - 21:35 - Kerékpársport - női országúti verseny
21:00 - 22:15 - Műugrás - 3m női szinkron
19:00 - 22:45 - Ijászat - női csapatverseny
20:30 - 23:10 - Judo - férfi -66kg, női -52kg
21:00 - 23:30 - Vívás - férfi tőr egyéni
03:00 - 05:15 - Úszás - döntők

100m pillangó női
100m mell férfi
400 m gyors női
4x100 m gyors férfi

 
Feliratkozás blogértesítőre

Ha mindennap szeretnél értesülni a legfrissebb bejegyzésekről, akkor iratkozz fel a blogértesítőre.

Feliratkozom

Hozzászólások

Ezeket a cikkeket olvastad már?