Augusztus 8.

  ASZTALITENISZ  (Riocentro, 3, Barra)

15:00-03:30 egyes 3. - 4. forduló 

  EVEZÉS   (Lagoa Stadium, Copacabana)

13:30-13:50  elődöntő E/F (26-)  M1x  

  JUDO  (Carioca Arena 2, Barra) 

15:00-18:00  -57 kg nők, - 73 kg férfiak (Karakas Hedvig, Ungvári Miklós) 
20:30-23:10  -57 kg nők, - 73 kg férfiak  döntők

  ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - Pavilon 6)

17:00 - 17:30 65 kg (32) 2 selejtező mérkőzés (Bacskai Balázs)
17:30 - 18:00 75 kg (32) 2 selejtező mérkőzés (Harcsa Zoltán)
23:00 - 23:30 69 kg (32) 2 selejtező mérkőzés
23:30 - 00:00 75 kg (32) 2 selejtező mékőzés


  SPORTLÖVÉSZET   (Olympic Shooting Center, Deodoro) 

14:00 - 10:15 10m légpuska férfi (Sidi Péter, Péni István)
17:00 - 17:30 10m légpuska férfi döntő


  TENISZ      (Bara)

15:45-04:00 egyes, páros  2. forduló

  ÚSZÁS    (Olympic Aquatisc Stadium, Barra)

18:00-19:15   előfutamok

18:00 - 18:32 női 200 m gyors (Verrasztó Evelyn, Késely Ajna)
18:25 - 19:47 férfi 200 m pillangó (Cseh László, Kenderesi Tamás)
18:50 - 19:11 női 200 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)

03:00-05:00 

03:00 - 03:13 női 200 m gyors elődöntő (Verrasztó Evelyn, Késely Ajna)
03:16 - 03:22 200 m gyors férfi döntő (Bernek Péter, Kozma Dominik)
03:25 - 03:30 100m hát női döntő (Hosszú Katinka)
03:33 - 03:38 100 m hát férfi döntő (Balog Gábor)

03:51 - 03:56 100 mell női döntő (Sztankovics Anna)
04:09 - 04:22 férfi 200 m pillangó  elődöntő (Cseh László, Kenderesi Tamás) 
04:35 - 04:48 női 200 m vegyes elődöntő (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna) 


  VITORLÁZÁS   (Marina da Glória, Copacabana)

18:00 - 22:30 RS:X 1-3. futam, Laser Standard, Laser Radial 1-2. futamok 
18:05 - 18:30 RS:X férfiak 1 futam  (Gádorfalvi Áron) 
18:15 - 18:40 RS:X nők 1 futam (Cholnoky Sára)
19:05 - 19:30 RS:X férfiak 2 futam
19:15 - 19:40 RS:X nők 2 futam
20:05 - 20:30 RS:X férfiak 3 futam
20:15 - 20:40 RS:X nők 3 futam
18:05 - 18:55 Laser Standard 1 futam (Vadnai Benjámin)
18:15 - 19:05 Laser Radial 1 futam (Érdi Mária)
19:30 - 20:20 Laser Standard 2 futam
19:40 - 20:30 Laser Radial 2 futam

  VÍVÁS     (Carioca Arena 3, Barra) 

14:00-18:05  kard egyéni nők (Márton Anna)
21:00-23:35  kard egyéni nők döntő

   VÍZILABDA   (Maria Lenk Aquatics Centre)
 
18:00 - 19:30   Magyarország - Ausztrália férfi 



BAJNOKAVATÁS   (14 számban)

15:30 - 17:30 - Súlyemelés - női 58 kg
17:00 - 17:30 - Sportlövészet - 10m légpuska férfi döntő
19:00 - 21:00 - Súlyemelés - férfi 62 kg

20:00 - 21:05 - Sportlövészet - férfi trap
21:00 - 22:15 - Műugrás - férfi 10m szinkron 
20:30 - 23:10  - Judo - 57 kg nők, - 73 kg férfiak 
21:00 - 23:35  - Vívás - női kard egyéni
21:00 - 00:00 - Torna - férfi csapat
 
22:30 - 01:00
  - Rugby 7 - női döntő
03:00 - 05:00  - Úszás - döntők

200 m gyors férfi döntő
100 m hát férfi döntő
100m hát női döntő 
100 mell női döntő 

 
Feliratkozás blogértesítőre

Ha mindennap szeretnél értesülni a legfrissebb bejegyzésekről, akkor iratkozz fel a blogértesítőre.

Feliratkozom

Hozzászólások

Ezeket a cikkeket olvastad már?