Augusztus 9.

  ASZTALITENISZ  (Riocentro, 3, Barra) 

15:00-03:30 egyes negyeddöntők

  EVEZÉS  (Lagoa Stadium, Copacabana)

13:30 - 14:10 4 középdöntő futam M1x
14:50 - 15:10 2 elődöntő futam M2-

  JUDO   (Carioca Arena 2, Barra) 

15:00-18:00 - 81 kg férfiak (Csoknyai László)
20:30-23:10 döntő


  ÖKÖLVÍVÁS  (Riocentro - Pavilon 6)

17:00-18:00 75 kg (32) 4 selejtező mérkőzés (Harcsa Zoltán)
23:00-00:00 75 kg (32) 4 selejtező mérkőzés (Harcsa Zoltán)


   SPORTLÖVÉSZET  (Olympic Shooting Center, Deodoro) 

14:00 - 16:30 25m pisztoly női (Csonka Zsófia, Tobai-Sike Renáta)
17:00 - 19:00 25m pisztoly női gyors
20:30 - 21:20 25m pisztoly női döntő


  TENISZ    (Bara)

15:45-04:00 egyes női 3. forduló, páros 2. forduló és negyeddöntők


  ÚSZÁS     (Olympic Aquatics Stadium, Barra)

18:00-19:40 előfutamok

18:00 - 18:32 100 m gyors férfi (Bohus Richárd, Kozma Dominik)
18:25 - 18:44 200 m pillangó női (Szilágyi Liliána, Hosszú Katinka)
18:47 - 19:14 200 m mell (Gyurta Dániel, Horváth Dávid)
19:17 - 19:37 4x200 m gyorsváltó férfi (Grátz Benjámin, Holló Balázs, Márton Richárd, Szabó Norbert)

03:00*-05:10 elődöntők, döntők

03:00 - 03:10 100 m gyors férfi elődöntő (Bohus Richárd, Kozma Dominik)
03:13 - 03:19 200m gyors női döntő (Verrasztó Evelyn, Késely Ajna)
03:22 - 03:28 200m pillangó férfiak döntő (Cseh László, Kenderesi Tamás)
03:21 - 03:44 200 m pillangó női elődöntő (Szilágyi Liliána, Hosszú Katinka)
03:57 - 04:10 200 m mell elődöntő (Gyurta Dániel, Horváth Dávid)
04:13 - 04:21 200m vegyes női döntő (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)
04:32- 04:44 4x200 m gyorsváltó férfi döntő (Grátz Benjámin, Holló Balázs, Márton Richárd, Szabó Norbert)

   VITORLÁZÁS   (Marina da Glória, Copacabana)

18:00-22:30 RS:X, Laser, Laser Radial, finn futamok (Cholnoky Sára, Gádorfalvi Áron, Vadnai Benjámin, Érdi Mária, Berecz Zsombor)

  VÍVÁS    (Carioca Arena 3, Barra) 

14:00-19:15 párbajtőr egyéni férfiak (Boczkó Gábor, Imre Géza, Rédli András)
21:00-23:30 párbajtőr egyéni férfiak döntő

   VÍZILABDA   (Maria Lenk Aquatics Centre)

14:00 - CHN-HUN női


BAJNOKAVATÁS (15 számban)

15:00 - 20:25 - Lovaglás - csapat Team Eventing, egyéni
18:30 - 21:10 - Kajak-slalom - C1
20:30 - 21:20 - Sportlövészet - 25m pisztoly női

21:00 - 22:15 - Műugrás - női 10m szikron
20:30 - 22:30 - Súlyemelés - női 63 kg

20:30 - 23:10 - Judo - -63 kg női, -81 kg férfi

21:00 - 23:15 - Torna - női csapat
21:00 - 23:30 - Vívás - párbajtőr egyéni férfiak
00:00 - 02:00 - Súlyemelés - férfi 69 kg
03:00 - 05:10 - Úszás - döntők

200m gyors női döntő
200m pillangó férfiak döntő
200m vegyes női döntő 
4x200 m gyorsváltó férfi döntő

 
Feliratkozás blogértesítőre

Ha mindennap szeretnél értesülni a legfrissebb bejegyzésekről, akkor iratkozz fel a blogértesítőre.

Feliratkozom

Hozzászólások

Ezeket a cikkeket olvastad már?