Szilágyi Áron olimpiai bajnok!

2016.08.11.
Megvédte címét a magyar kardozó, aki immár kétszeres olimpiai bajnok. A sportoló egész nap fantasztikusan vívott, a döntőben is nagyszerűen kardozott. Nagyot küzdött egész nap, ráadásul a koncentrációja sem hagyott ki egy pillanatra sem. Utoljára 1948-ban nyert magyar zászlóvivő olimpiai bajnoki címet, akkor Németh Imre kalapácsvető.

Egy éjszaka, amikor mindenből kaptunk

Kecskés István
2016.08.10.
Hosszú Katinka elképesztő, fogynak vele kapcsolatban a jelzők. Eddig csak azokat a számokat nyerte meg, amelyekben rajthoz állt. Nevezett 200 pillangóra is, ám attól végül visszalépett, de nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy végül abban is dobogós lesz. Kenderesi Tamást egy ország imádja, Imre Gézára felnéz mindenki. Ők voltak a főszereplők.

Szász Emese aranyérmes!

2016.08.06.
Elképesztő, ezt nem gondoltuk volna: Szász Emese megnyerte a női párbajtőrt! Egy harminchárom éves sportoló ért a csúcsra szombat éjjel, aki már a pályafutása végéhez közeledik. Talán már nyugodtan be is fejezheti, a csúcson van és meglepte az egész országot. A magyar csapat gyorsan megszerezte a meglepetés aranyat.